ART / Lithographs / Litograph in colors 10974047
nr 1097 4047
Gunnar Stålbrand
(1925-2006), Sverige
Gunnar Stålbrand (b. 1925), "Stor-Erik", 84/150, Löst blad, sheet: 48x54,
LITOGRAPH IN COLORS, Gunnar Stålbrand (f. 1925), "Stor-Erik", 84/150, Löst blad, bladets mått: 48x54
Gunnar Stålbrand, born 1925 in Stockholm, Swedish painter and draughtsman.
600
SEK 400
Monday Mars 20 2017
at 18:42:53
5/3 16:06:08
- Thema-auction
Mar 20
Read more about Grafik
Gunnar Stålbrand
Read more about Gunnar Stålbrand